střechy Jeremiáš střechy Jeremiáš


KONTAKT:

Jan Jeremiáš

TESAŘSTVÍ, POKRÝVAČSTVÍ

Lesní 57/10
373 71 Rudolfov

Tel.:387 228 302
Mobil: 608 280 218

E-mail:
strechy.jeremias@seznam.cz

pokrývačství


Vybrat v dnešním nepřeberném množství materiálu tu pravou krytinu pro Vaši střechu je určitě pro nezkušené velice obtížné. Proto jsou tu odborné firmy a poradí Vám.

Snažíme se, aby naši pracovníci, měli neustále přehled o novinkách na trhu a hlavně aby byli co nejlépe vyškoleni v technologiích, určených pro zpracování různých materiálů.

Vždyť správná montáž se vždy projeví na kvalitě výsledného díla.

Používaný materiál je od renomovaných firem, které mají s výrobou střešních krytin dlouholeté zkušenosti.

Tondach - pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce a sanace. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly - od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.


Bramac - nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách: Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus, Římskou tašku a Bobrovku.


KM Beta - betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).


Iko - v současné době bouřlivého rozvoje používání této střešní krytiny v naší zemi není možné si nevšimnout mnoha střech rodinných domků, chatek, zahradních altánů i honosných a okázalých sídel firem a institucí pokrytých různobarevnými šindeli, které tak zpestřují okolí mnohdy jednotvárné a beztvaré střechy.


Cembrit - je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.střechy Jeremiáš   střechy Jeremiáš   střechy Jeremiáš   střechy Jeremiáš   střechy Jeremiáš  
2012 © Všechna práva vyhrazena Jan Jeremiáš – Tesařské a pokrývačské práce | SEO od Effectix